gcp
03 خرداد 1402 - 17:13

حضور کاروان زیر سایه خورشید در شهرقدس / عطر رضوی در شهر پیچید + فیلم و تصاویر

خادمان امام رضا (ع) در معیت پرچم متبرک بارگاه منور امام رضا (ع) در کاروان زیر سایه خورشید به دیدار بیماران، مددجویان، نیروهای هلال‌احمر، آتش‌نشانی، معتادان در حال ترک و ... شهرقدس رفتند و عطر رضوی در جای‌جای این شهر پیچید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرقدس، شانزدهمین سال از اجرای جشنواره‌های مردمی کاروان زیر سایه خورشید در سراسر کشور در حال برگزاری است و خادمان امام رضا (ع) در معیت پرچم متبرک رضوی همزمان با دهه کرامت به شهرهای مختلف آمده و به خانه‌ها و محله‌ها، رنگ و بوی امام رضایی می‌بخشند.

شهرقدس این روزهای پربرکت دهه کرامت نیز میزبان سفیران امام مهربانی است و خادمان حضرت و خادمیاران کانون‌های خدمت رضوی است که با اجرای برنامه‌های مختلف معنوی و فرهنگی در مدارس، مساجد، بوستان‌ها و هیئت مذهبی فضای شهر را به عطر رضوی عطرآگین می‌کنند.

تجدید میثاق با شهدا، عیادت از بیماران، دیدار با خانواده معظم شهدا، مددجویان کمیته امداد، نیروهای هلال‌احمر و آتش‌نشانی، حضور در مرکز بازپروری و در بین نمازگزاران مسجد، اهدای هدایای تبرکی در معیت پرچم بارگاه منور رضوی بخشی از برنامه‌های اجرایی است که با حضور کاروان زیر سایه خورشید اجرا شد.

حجت‌الاسلام میرزایی نیا ضمن قدردانی از خادمیاران و دست‌اندرکاران برنامه‌های دهه کرامت شهرقدس در حاشیه این برنامه‌ها اظهار داشت: شوق مردم در این برنامه‌ها وصف ناشدنی است و اشک‌هایی که جاری می‌شود مشابه همان حال و هوایی که در صحن و سرای حرم و منقلب شدن با دیدن گنبد و بارگاه حضرت، دیده می‌شود.

مبلغ کاروان زیر سایه خورشید در استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: جشنواره امسال با شعار جمعمان جمع است زیر پرچمت، اجرا شده و در سطح کشور با همین محوریت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1236088